CS | EN

Jak aktualizovat modul Accordeon Menu CK z verze 2 na verzi 3

accordeon menu ck pro Joomla!

Používáte na svých webových stránkách na open source webu Joomla! rozšíření Accordeon Menu CK od JoomlaCK a nevíte, jak jej správně zaktualizovat, abyste nepřišli o styly, které jste předtím pracně nastavili? V tomto videu vám ukážu, jak tuto migraci provést.

Aktualizace Accordeon Menu CK

Aktualizace tohoto modulu doposud probíhala standardním způsobem jako u většiny rozšíření pro Joomla! - stačilo buď v Rozšíření - Spravovat - Instalovat nahrát instalační balíček, který jste si stáhli ze svého účtu na JoomlaCK.fr, nebo pokud jste používali free verzi, jste provedli aktualizaci zaškrtnutím rozšíření a kliknutím na tlačítko "Aktualizovat". Po této migraci se budete moci k tomuto postupu opět vrátit.

Cedric Keflin provedl v modulu hodně změn k lepšímu, a proto je potřeba tentokrát provést trochu náročnější migraci, ale věřím, že po shlédnutí tohoto videa si už budete vědět rady. Ve videu uvidíte migraci modulu Menu Accordeon CK verze 2 na novější verzi nazvanou Accordeon Menu CK 3.0.4. Na webu Beryl.cz jsme využívali i placenou komponentu Accordeon Menu Params, která sloužila jako editor stylů. Ale lze takto migrovat i modul, který měl styly nastavené přímo v modulu, a tudíž komponentu vůbec nevyužíval. Postup je stejný - protože po instalaci aktuálního balíčku se vám vytvoří záložka "imported" se styly ze starého modulu. Nově tedy vzhled svého accordeon menu nebudete moci nastavovat uvnitř modulu, ale v komponentě, kterou najdete v menu Komponenty -> Accordeon Menu CK.

Zdroj:

JoomlaCK.fr: Migration from Accordeon Menu CK Version 2 to Version 3

podpora virtuemartMáte webové stránky na Joomla! a nevíte si rady?

Trápí vás problém, který nedokážete sami vyřešit? Nezoufejte. To se může stát každému. Obraťte se na nás! S tvorbou a správou webů na Joomla! máme zkušenost již 10 let.

Nabízíme nejen tvorbu a správu webů v Joomle a jejich aktualizaci, ale také úpravy a rozšiřování funkčnosti, řešení různých problémů nebo copywriting (texty pro web) a SEO pro váše www stránky.

 
5.00 z 5 - 1 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků