Facebook: jak přidat na stránku možnost přidávat recenze

hodnoceni facebook male

Založili jste si Facebookovou stránku pro vaši firmu nebo službu a chtěli byste, aby měli vaši zákazníci možnost přidávat recenze? Pokud tam nyní tato možnost není, je to pravděpodobně tím, že jste si stránku založili ve špatné kategorii. V tomto článku vám poradíme, jak změnit kategorii stránky na Facebooku.

Coby začátečnice jsem kdysi založila svou Facebookovou stránku jako Komunitu (a myslím, že nabídka možností ani tenkrát nebyla tak široká jako dnes), a časem jsem zjistila, že mí zákazníci nemůžou přidávat recenze na mé Facebookové stránce. Proto jsem se rozhodla s tím něco udělat. Vzhledem k tomu, jak funguje podpora Facebooku, jsem z nich odpověď na tuto otázku tahala po mailech skoro měsíc, ale povedlo se. Včera se mě na stejnou věc ptal kamarád, a tak jsem naznala, že by se tento návod mohl hodit více lidem...

Jak změnit kategorii stránky na Facebooku?

Přihlaste se jako správce ke své Facebookové stránce a klikněte na záložku Informace pod úvodním obrázkem. Pak klikněte nalevo na Informace o stránce a hned v prvním řádku klikněte na odkaz s ikonou tužky Upravit a zvolte si kategorii typu Místní firmy nebo takovou, která se na vás hodí. Pokud se vám nepřidá záložka recenze, tak pro tuto kategorii Facebook recenze neumožnuje. 

upravit kategorii facebook

 

youtubeSledujte YouTube kanál StaWEBnice!

Zajímají Vás rady a tipy na práci s redakčním systémem Joomla?

Staňte se odběrateli Youtube kanálu StaWEBnice! Jedině tak vám v budoucnosti žádné video neunikne a ušetříte si spoustu času při hledání řešení po diskuzních fórech.

 Podělte se s ostatními o své zkušenosti...

{fcomment}

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!
Vytisknout