CS | EN

Chybí česká vlajka pro české menu v Joomla 2.5

Máte mnohojazyčné webové stránky v redakčním systému Joomla 2.5, přidali jste menu pro češtinu, ale místo české vlajky vidíte modrou zeměkouli? V tomto článku vám poradím, jak tento problém vyřešit.

Při vytváření mnohojazyčného webu v Joomla 2.5 musíte pro každou nabídku (menu) vytvořit variantu pro každý jazyk, tedy např. i češtinu. Pokud vše správně nastavíte, měli byste v menu pak vidět u každé jazykové mutace vlajku související se zvoleným jazykem.

Pokud ale nastavíte špatně jazyk ve Správci jazyků, můžete místo např. české vlajky vidět jen modrou zeměkouli a na webu pak místo vlajky pro přepínání jazyků uvidíte textový název jazyku.

Problém je způsoben tím, že ve Správci jazyků (Language Manager) - Content - máte místo cz u image prefix cs. Po opravě a uložení změn byste měli u Main menu vidět českou vlajku.

Google

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků