awocoupon slevové kupony virtuemart

Awocoupon: jak hromadně generovat slevové kupóny

Pokud chcete zákazníky svého eshopu Virtuemart před Vánoci podarovat slevovými kupóny, pak vám možná přijde užitečný následující článek, ve kterém vám ukážu, jak vytvořit šablonu slevového kupónu v komponentě AwoCoupon a pomocí ní pak hromadně generovat slevové kupóny.

Slevové kupóny si můžete nachystat v excelu nebo je nechat automaticky vygenerovat pomocí komponenty Awocoupon. Tato funkce je však dostupná jen v její placené verzi. Můžete ale vyzkoušet i její verzi  Awocoupon zdarma a vkládat kupóny ručně.

1. Vytvoříme si šablonu slevového kupónu tak, že půjdeme do Komponenty -> AwoCoupon a klikneme na Coupons. Tam na tlačítko Add New.

add new coupon awocoupon

2. Do pole coupon code vložte název šablony.  V selectu State vyberte poslední možnost - Template. Zbytek nastavení se může lišit. My jsme na příkladu vytvořili jednoduchý 15% slevový kupón.

novy kupon sablona awocoupon

 

 

 

3. V menu Coupons vyberte možnost Generate Coupons.

generovat kupony awocoupon

4. V poli Select Coupon Template začněte psát část názvu šablony a ona se vám nabídne k výběru. Pokud chcete generovat určitý počet náhodných kupónů, zadejte jejich počet do pole Number, pokud je již máte připravené v excelu, vložte jejich seznam (jeden kupon na řádek) do vedlejšího pole a klikněte na Save.

generovat hromadne kupony awocoupon

 

Na seznamu kupónů je pak můžete filtrovat podle šablon:

seznam sablon kuponu awocoupon

 

Hotovo! 

4.33 z 5 - 3 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail