CS | EN

Webové stránky, které jsme již vytvořili...

Prohlédněte si ukázky z našich nejnovějších realizací webových stránek v redakčním systému Joomla! a nechte si vytvořit vlastní web s redakčním systémem (CMS), který si budete moci sami spravovat, aniž byste museli umět programovat nebo vědět cokoliv o HTML.

Líbí se Vám naše práce? Kontaktujte nás a nechte si udělat cenovou nabídku na své webové stránky!

Web Gymnázia Vincence Makovského v Novém Městě na Moravě

Web Gymnázia Gynome.cz

Webové stránky populárního Gymnázia Vincence Makovského v Novém Městě na Moravě se sportovní přípravou a rozšířenou výukou informatiky byl pro nás výzvou. Předchozí web byl postaven na Joomla! 2.5 a cílem projektu bylo redesignovat jej na moderní responzivní vzhled.

webové stránky www.berlitzpraha.cz

Web jazykové školy Berlitz

Pro jednoho z našich nejvýznamnějších klientů - jazykovou školu Berlitz v Praze, jsme vytvořili nové webové stránky s internetovým obchodem, které nahradily původní web www.berlitz.cz. Samotný design si mezinárodní společnost Berlitz nechala navrhnout na zakázku renomovanou designovou firmou, a my jsme jej volně převzali. Výsledkem je moderní responsivní web, který nahradil předchozí webové řešení na systému Contenido.

Web Odvetravanefasady.cz

Webové stránky odvetravanefasady.cz vznikly jako mikrostránka pro web kovo-masa.cz pro firmu Luboš Maša, která se zabývá realizací odvětrávaných fasád. Cílem bylo představit jednotlivé typy odvětrané fasády, které firma nabízí a atraktivně prezentovat již realizované zakázky.

Nový web alcentrum.cz

Začátkem roku 2016 jsme spustili redesignovaný web výrobce hliníkových pergol - firmy ALcentrum. Společnost ALcentrum patří k našim nejvěrnějším zákazníkům. Vytvořili jsme pro ni celou řadu mikrostránek, a pravidelně pro ni vytváříme články do sekce Novinky. Webové stránky společnosti ALcentrum prostě žijí, a přední pozice na stránkách vyhledávačů tomu odpovídají.

web půjčovna fototechniky fotori

Půjčovna fototechniky FOTORI

Pro jednoho z našich prvních zákazníků - Viktora Šulce -  jsme provedli redesign jeho úspěšné půjčovny fototechniky. Nové webové stránky jsou již nejen responsivní, ale disponují i zdokonaleným rezervačním systémem Book it!.

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků