polabene uvodWebové stránky pardubického bistra a pizzerie Polabene pro nás byly výzvou. Nejedná se o klasický eshop, ale objednávkový systém, ve kterém si zákazníci mohou navolit příchuti na pizzu, a navíc je zde rozdílná doprava podle typu objednávky.

Eshop Polabene je vytvořen na systému Virtuemart 3 využitím rozšíření Custom Fields For All.

U objednávek jídla ještě více než jinde záleží na rychlosti objednávky, protože objednávající má většinou pořádný hlad. Proto jsme i zde využili pro objednávkový systém náš oblíbený One Page Checkout od našeho kolegy Stana Scholtze.

Pokud jde o systém dopravy, bylo třeba eshop nastavit tak, aby byla doprava zdarma, pokud je v košíku alespoň jedna pizza. Nešlo tedy o klasický systém, kde je nastavena nějaká minimální hodnota objednávky.  K vyřešení tohoto "problému" jsme kreativně využili jsme kombinaci hmotnosti a typů dopravy.

Pro Martina Chlupa, který vlastní také společnost NEXTA Consulting, která se věnuje finančnímu poradenství a řešení exekucí jsme v minulosti vytvořili i tyto webové stránky:

Co říká o svém novém webu Martin Chlup

"S novými webovými stránkami, které si obsluhujeme každodenně sami, jsme velmi spokojeni."
Martin Chlup
majitel restaurace Polabene

 

Screenshoty z eshopu Polabene

Galerie screenshotů z webu Polabene Galerie screenshotů z webu Polabene Galerie screenshotů z webu Polabene Galerie screenshotů z webu Polabene Galerie screenshotů z webu Polabene

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Naši klienti o nás říkají...

 

Se StaWEBnicí na věčné časy a nikdy jinak! Profesionalita, rychlost, vstřícnost. Mohu jen doporučit!!!

Zveřejnil Pavel Mucska dne 9. listopadu 2017
 

Všechna níže popsaná pochvalná slova mohu jen podepsat. Stawebnice - zejména osobou Petry Procházkové -pro nás dělala nový eshop. Vypadá skvěle a protože ho dodnes neustále vylaďujeme a posouváme dál (a že jsme si toho navymýšleli) oceňuji především její empatii, která v tomto doposud převážně mužském oboru není vždy úplně samozřejmá. Díky a doufám v dlouhou spolupráci!

Zveřejnil Petr Máchal dne 8. listopadu 2017
 

Lepší programátory jsem ještě nepotkal. Rychlé a profesionální jednání. Vřele doporučuji

Zveřejnil Zdeněk Musil dne 19. srpna 2017
 

Skvělý a profesionální přístup. Na všechny naše dotazy dostáváme rychlé a sofistikované odpovědi s rychlou implementací do praxe!

Zveřejnil Michal Drápalík dne 23. srpna 2016
 

Se StaWEBnici spolupracuji nekolik roku a postupne jsem u ni nechal vytvorit nekolik webu ke sve velke spokojenosti. Ocenuji hlavne vybornou komunikaci, operativni reseni problemu, Mohu vrele doporucit.

Zveřejnil Viktor Šulc dne 30. prosince 2015
 

Výborná komunikace, vše rychle, poradí, vylepší, dobrá cena, pro mě nejlepší!!! Děkuji za spolupráci!!! Doporučuji !!!

Zveřejnila Eva Silná dne 30. prosince 2015
 

StaWEBnice je pro mne záchranné lano při řešení "neřešitelných" problémů. Vynikající spolupráce, spolehlivost a příjemné jednání. Na webovém blogu čerpám spoustu zajímavých informací.

Zveřejnil Ian Noxx dne 30. prosince 2015

Další recenze našich klientů...

Chcete se na něco zeptat?
1000 znaků zbývá