web home maly

Webové stránky odvetravanefasady.cz vznikly jako mikrostránka pro web kovo-masa.cz pro firmu Luboš Maša, která se zabývá realizací odvětrávaných fasád.

Cílem bylo představit jednotlivé typy odvětrané fasády, které firma nabízí a atraktivně prezentovat již realizované zakázky.

Co o novém webu říká Luboš Maša

"Nové webové stránky se líbí nejen nám, ale i všem lidem, kterým jsem je doposud ukázal."
Luboš Maša
majitel firmy Kovo Maša

Responsivní webové stránky odvetravanefasady.cz jsou vytvořené na redakčním systému Joomla 3! a využívají naše oblíbená rozšíření pro redakční systém Joomla!:

 
  • Menu Maximenu CK, které umožňuje atraktivně rozšířit jakékoliv menu - v tomto případě spouštěcí hlavní menu, které obsahuje i obrázky a odkazy do jednotlivých podstránek prezentujících různé typy fasád.

    maximenu male
  • Galerii Event Gallery. Tuto responsivní galerii máme rádi hlavně proto, že lze do ní nahrávat fotografie různých orientací a rozměrů, a ona je srovná do atraktivních dlaždic ve stylu koláže, aniž by je ořezávala, a každá fotografie má i tlačítka pro sdílení fotografií jak na sociálních sítích, tak emailem.

    galerie riga male
 

Screenshoty z webu Odvetravanefasady.cz

Galerie screenshotů z webu odvetravanefasady.cz Galerie screenshotů z webu odvetravanefasady.cz Galerie screenshotů z webu odvetravanefasady.cz Galerie screenshotů z webu odvetravanefasady.cz Galerie screenshotů z webu odvetravanefasady.cz Galerie screenshotů z webu odvetravanefasady.cz

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Naši klienti o nás říkají...

 

Se StaWEBnicí na věčné časy a nikdy jinak! Profesionalita, rychlost, vstřícnost. Mohu jen doporučit!!!

Zveřejnil Pavel Mucska dne 9. listopadu 2017
 

Všechna níže popsaná pochvalná slova mohu jen podepsat. Stawebnice - zejména osobou Petry Procházkové -pro nás dělala nový eshop. Vypadá skvěle a protože ho dodnes neustále vylaďujeme a posouváme dál (a že jsme si toho navymýšleli) oceňuji především její empatii, která v tomto doposud převážně mužském oboru není vždy úplně samozřejmá. Díky a doufám v dlouhou spolupráci!

Zveřejnil Petr Máchal dne 8. listopadu 2017
 

Lepší programátory jsem ještě nepotkal. Rychlé a profesionální jednání. Vřele doporučuji

Zveřejnil Zdeněk Musil dne 19. srpna 2017
 

Skvělý a profesionální přístup. Na všechny naše dotazy dostáváme rychlé a sofistikované odpovědi s rychlou implementací do praxe!

Zveřejnil Michal Drápalík dne 23. srpna 2016
 

Se StaWEBnici spolupracuji nekolik roku a postupne jsem u ni nechal vytvorit nekolik webu ke sve velke spokojenosti. Ocenuji hlavne vybornou komunikaci, operativni reseni problemu, Mohu vrele doporucit.

Zveřejnil Viktor Šulc dne 30. prosince 2015
 

Výborná komunikace, vše rychle, poradí, vylepší, dobrá cena, pro mě nejlepší!!! Děkuji za spolupráci!!! Doporučuji !!!

Zveřejnila Eva Silná dne 30. prosince 2015
 

StaWEBnice je pro mne záchranné lano při řešení "neřešitelných" problémů. Vynikající spolupráce, spolehlivost a příjemné jednání. Na webovém blogu čerpám spoustu zajímavých informací.

Zveřejnil Ian Noxx dne 30. prosince 2015

Další recenze našich klientů...

Chcete se na něco zeptat?
1000 znaků zbývá