Pro jednoho z našich nejvýznamnějších klientů - jazykovou školu Berlitz v Praze, jsme vytvořili nové webové stránky s internetovým obchodem, které nahradily původní web www.berlitz.cz. Samotný design si mezinárodní společnost Berlitz nechala navrhnout na zakázku renomovanou designovou firmou, a my jsme jej volně převzali. Výsledkem je moderní responsivní web, který nahradil předchozí webové řešení na systému Contenido.

Nové webové stránky jazykové školy Berlitz Praha jsou dvojjazyčné - v češtině a angličtině - a kromě prezentace samotných služeb jazykové školy obsahují také eshop, kde si mohou některé jazykové kurzy a dětské tábory klienti přímo objednat online.

Vzhledem k rozsáhlosti obsahu jsme i na tomto webu použili naše oblíbené Maximenu CK a jednostránkovou objednávku One Page Checkout. Vzhledem k tomu, že bylo třeba přesměrovat stávající adresy, aby nedošlo ke ztrátě ranků stránek, využili jsme SEO rozšíření JoomSEF, díky kterému lze také pohodlně hromadně spravovat metadata a upravovat si libovolně podobu URL adres.

Pro usnadnění prohlížení webových stránek www.berlitzpraha.cz na mobilním telefonu jsme vytvořili zjednodušenou alternativní homepage pro mobilní zařízení, která se rychleji načítá, a přitom je vše potřebné vidět.

stary web berlitz maly

Původní stránky www.berlitz.cz

novy web berlitzpraha maly

Nové webové stránky www.berlitzpraha.cz

 

Co říká o novém webu BerlitzPraha.cz ředitel Michal Nadzon

 

Screenshoty z webu a eshopu BerlitzPraha.cz

Galerie screeshotů z BerlitzPraha.cz Galerie screeshotů z BerlitzPraha.cz Galerie screeshotů z BerlitzPraha.cz Galerie screeshotů z BerlitzPraha.cz Galerie screeshotů z BerlitzPraha.cz Galerie screeshotů z BerlitzPraha.cz

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Naši klienti o nás říkají...

 

Se StaWEBnicí na věčné časy a nikdy jinak! Profesionalita, rychlost, vstřícnost. Mohu jen doporučit!!!

Zveřejnil Pavel Mucska dne 9. listopadu 2017
 

Všechna níže popsaná pochvalná slova mohu jen podepsat. Stawebnice - zejména osobou Petry Procházkové -pro nás dělala nový eshop. Vypadá skvěle a protože ho dodnes neustále vylaďujeme a posouváme dál (a že jsme si toho navymýšleli) oceňuji především její empatii, která v tomto doposud převážně mužském oboru není vždy úplně samozřejmá. Díky a doufám v dlouhou spolupráci!

Zveřejnil Petr Máchal dne 8. listopadu 2017
 

Lepší programátory jsem ještě nepotkal. Rychlé a profesionální jednání. Vřele doporučuji

Zveřejnil Zdeněk Musil dne 19. srpna 2017
 

Skvělý a profesionální přístup. Na všechny naše dotazy dostáváme rychlé a sofistikované odpovědi s rychlou implementací do praxe!

Zveřejnil Michal Drápalík dne 23. srpna 2016
 

Se StaWEBnici spolupracuji nekolik roku a postupne jsem u ni nechal vytvorit nekolik webu ke sve velke spokojenosti. Ocenuji hlavne vybornou komunikaci, operativni reseni problemu, Mohu vrele doporucit.

Zveřejnil Viktor Šulc dne 30. prosince 2015
 

Výborná komunikace, vše rychle, poradí, vylepší, dobrá cena, pro mě nejlepší!!! Děkuji za spolupráci!!! Doporučuji !!!

Zveřejnila Eva Silná dne 30. prosince 2015
 

StaWEBnice je pro mne záchranné lano při řešení "neřešitelných" problémů. Vynikající spolupráce, spolehlivost a příjemné jednání. Na webovém blogu čerpám spoustu zajímavých informací.

Zveřejnil Ian Noxx dne 30. prosince 2015

Další recenze našich klientů...

Chcete se na něco zeptat?
1000 znaků zbývá