Web jazykové školy Berlitz

Pro jednoho z našich nejvýznamnějších klientů - jazykovou školu Berlitz v Praze, jsme vytvořili nové webové stránky s internetovým obchodem, které nahradily původní web www.berlitz.cz. Samotný design si mezinárodní společnost Berlitz nechala navrhnout na zakázku renomovanou designovou firmou, a my jsme jej volně převzali. Výsledkem je moderní responsivní web, který nahradil předchozí webové řešení na systému Contenido.

Nové webové stránky jazykové školy Berlitz Praha jsou dvojjazyčné - v češtině a angličtině - a kromě prezentace samotných služeb jazykové školy obsahují také eshop, kde si mohou některé jazykové kurzy a dětské tábory klienti přímo objednat online.

Vzhledem k rozsáhlosti obsahu jsme i na tomto webu použili naše oblíbené Maximenu CK a jednostránkovou objednávku One Page Checkout. Vzhledem k tomu, že bylo třeba přesměrovat stávající adresy, aby nedošlo ke ztrátě ranků stránek, využili jsme SEO rozšíření JoomSEF, díky kterému lze také pohodlně hromadně spravovat metadata a upravovat si libovolně podobu URL adres.

Pro usnadnění prohlížení webových stránek www.berlitzpraha.cz na mobilním telefonu jsme vytvořili zjednodušenou alternativní homepage pro mobilní zařízení, která se rychleji načítá, a přitom je vše potřebné vidět.

stary web berlitz maly

Původní stránky www.berlitz.cz

novy web berlitzpraha maly

Nové webové stránky www.berlitzpraha.cz

Co říká o novém webu BerlitzPraha.cz ředitel Michal Nadzon

Screenshoty z webu a eshopu BerlitzPraha.cz

Galerie screeshotů z BerlitzPraha.cz Galerie screeshotů z BerlitzPraha.cz Galerie screeshotů z BerlitzPraha.cz Galerie screeshotů z BerlitzPraha.cz Galerie screeshotů z BerlitzPraha.cz Galerie screeshotů z BerlitzPraha.cz
Chcete se na něco zeptat?
1000 znaků zbývá
facebook StaWEBnice twitter StaWEBnice YouTube StaWEBnice Google+ StaWEBnice