CS | EN

Eshop pizzerie Polabene

Webové stránky pardubického bistra a pizzerie Polabene pro nás byly výzvou. Nejedná se o klasický eshop, ale objednávkový systém, ve kterém si zákazníci mohou navolit příchuti na pizzu, a navíc je zde rozdílná doprava podle typu objednávky.

polabene uvodWebové stránky pardubického bistra a pizzerie Polabene pro nás byly výzvou. Nejedná se o klasický eshop, ale objednávkový systém, ve kterém si zákazníci mohou navolit příchuti na pizzu, a navíc je zde rozdílná doprava podle typu objednávky.

Eshop Polabene je vytvořen na systému Virtuemart 3 využitím rozšíření Custom Fields For All.

U objednávek jídla ještě více než jinde záleží na rychlosti objednávky, protože objednávající má většinou pořádný hlad. Proto jsme i zde využili pro objednávkový systém náš oblíbený One Page Checkout od našeho kolegy Stana Scholtze.

Pokud jde o systém dopravy, bylo třeba eshop nastavit tak, aby byla doprava zdarma, pokud je v košíku alespoň jedna pizza. Nešlo tedy o klasický systém, kde je nastavena nějaká minimální hodnota objednávky.  K vyřešení tohoto "problému" jsme kreativně využili jsme kombinaci hmotnosti a typů dopravy.

Pro Martina Chlupa, který vlastní také společnost NEXTA Consulting, která se věnuje finančnímu poradenství a řešení exekucí jsme v minulosti vytvořili i tyto webové stránky:

Co říká o svém novém webu Martin Chlup

"S novými webovými stránkami, které si obsluhujeme každodenně sami, jsme velmi spokojeni."
Martin Chlup
majitel restaurace Polabene

 

Screenshoty z eshopu Polabene

5.00 z 5 - 1 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků