Eshop pizzerie Polabene

Webové stránky pardubického bistra a pizzerie Polabene pro nás byly výzvou. Nejedná se o klasický eshop, ale objednávkový systém, ve kterém si zákazníci mohou navolit příchuti na pizzu, a navíc je zde rozdílná doprava podle typu objednávky.

polabene uvodWebové stránky pardubického bistra a pizzerie Polabene pro nás byly výzvou. Nejedná se o klasický eshop, ale objednávkový systém, ve kterém si zákazníci mohou navolit příchuti na pizzu, a navíc je zde rozdílná doprava podle typu objednávky.

Eshop Polabene je vytvořen na systému Virtuemart 3 využitím rozšíření Custom Fields For All.

U objednávek jídla ještě více než jinde záleží na rychlosti objednávky, protože objednávající má většinou pořádný hlad. Proto jsme i zde využili pro objednávkový systém náš oblíbený One Page Checkout od našeho kolegy Stana Scholtze.

Pokud jde o systém dopravy, bylo třeba eshop nastavit tak, aby byla doprava zdarma, pokud je v košíku alespoň jedna pizza. Nešlo tedy o klasický systém, kde je nastavena nějaká minimální hodnota objednávky.  K vyřešení tohoto "problému" jsme kreativně využili jsme kombinaci hmotnosti a typů dopravy.

Pro Martina Chlupa, který vlastní také společnost NEXTA Consulting, která se věnuje finančnímu poradenství a řešení exekucí jsme v minulosti vytvořili i tyto webové stránky:

Co říká o svém novém webu Martin Chlup

"S novými webovými stránkami, které si obsluhujeme každodenně sami, jsme velmi spokojeni."
Martin Chlup
majitel restaurace Polabene

 

Screenshoty z eshopu Polabene

5.00 z 5 - 1 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail