Eshop K+K Sport

Internetový obchod se sportovním oblečením a vybavením K+K Sport byl původně vybudován na systému Opencart, ale pan Krupica se jej rozhodl nejen zmodernizovat na responzivní a atraktivnější design, ale také rozšířit sortiment pomocí importů XML feedů od 5 svých dodavatelů. Na importech jsme spolupracovali s dlouholetým kolegou a kamarádem - Davidem Zirhutem, kterého možná znáte díky jeho populární komponentě XML feed - ProductXport.

Eshop se sportovním oblečením K+K Sport

kksport homepageInternetový obchod se sportovním oblečením a vybavením v Brně - K+K Sport byl původně vybudován na systému Opencart, ale pan Krupica se jej rozhodl nejen zmodernizovat na responzivní a atraktivnější design, ale také rozšířit sortiment pomocí importů XML feedů od 5 svých dodavatelů. Na importech jsme spolupracovali s dlouholetým kolegou a kamarádem - Davidem Zirhutem, kterého možná znáte díky jeho populární komponentě XML feed - ProductXport.

Import produktů byl proveden pomocí komponenty productMport a jejích pluginů vytvořených na míru podle XML feedů jednotlivých výrobců.

Na stránkách kategorií jsme využili filtry od Breakdesigns a také Stockable custom fields.

Tabulky a materiály jsme vytvořili ve formě záložek pomocí pluginu Tabs od Regular Labs.

Kontaktní formulář vyjíždějící z boku využívá modul Ajax Popup Contact Form.

Záložka Facebook na boku je modul Everything Everyway od Perfect Web.

Screenshoty z eshopu KKsport.cz

5.00 z 5 - 1 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail