CS | EN

Eshop s nábytkem Mowkan.com

Holandský internetový obchod Mowkan.com není úplně klasický eshop, na který jste zvyklí. Liší se tím, že je to velkoobchod určený pro prodejce nábytku - ceny a objednávání je dostupné pouze registrovaným uživatelům. Zajímavá je i stránka Collectie, která není standardní kategorií eshopu Virtuemart, ale článek, na který jsme povkládali odkazy na jednotlivé produkty, které navíc mění obrázek po najetí myši.

mowkan eshopHolandský internetový obchod Mowkan.com není úplně klasický eshop, na který jste zvyklí. Liší se tím, že je to velkoobchod určený pro prodejce nábytku - ceny a objednávání je dostupné pouze registrovaným uživatelům. Zajímavá je i stránka Collectie, která není standardní kategorií eshopu Virtuemart, ale článek, na který jsme povkládali odkazy na jednotlivé produkty, které navíc mění obrázek po najetí myši.

Eshop Mowkan je vytvořen na systému Virtuemart 3 využitím rozšíření Artio JoomSEF díky kterému lze různě přesměrovávat stránky napříč webem. Zajímavostí je i použití pluginu Responsive Background Slideshow module for Joomla, který jsme si nechali lehce upravit, aby fungoval i pro Virtuemart a tak se na pozadí výrobku střídají obrázky přiřazené k produktu ve Virtuemartu, zatímco minigalerie na stránce produktu je vytvořená pomocí modulu Event Gallery - Event module. Jak již bylo řečeno, oproti klasickému eshopu bylo třeba vyřešit i schovávání cen a košíku pro nepřihlášené, kteří se nejdříve museli zaregistrovat a jejich účet musí být nejprve aktivován po schválení velkoprodejcem.

Screenshoty z eshopu Mowkan.com

5.00 z 5 - 1 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků