Eshop s nábytkem Mowkan.com

Holandský internetový obchod Mowkan.com není úplně klasický eshop, na který jste zvyklí. Liší se tím, že je to velkoobchod určený pro prodejce nábytku - ceny a objednávání je dostupné pouze registrovaným uživatelům. Zajímavá je i stránka Collectie, která není standardní kategorií eshopu Virtuemart, ale článek, na který jsme povkládali odkazy na jednotlivé produkty, které navíc mění obrázek po najetí myši.

mowkan eshopHolandský internetový obchod Mowkan.com není úplně klasický eshop, na který jste zvyklí. Liší se tím, že je to velkoobchod určený pro prodejce nábytku - ceny a objednávání je dostupné pouze registrovaným uživatelům. Zajímavá je i stránka Collectie, která není standardní kategorií eshopu Virtuemart, ale článek, na který jsme povkládali odkazy na jednotlivé produkty, které navíc mění obrázek po najetí myši.

Eshop Mowkan je vytvořen na systému Virtuemart 3 využitím rozšíření Artio JoomSEF díky kterému lze různě přesměrovávat stránky napříč webem. Zajímavostí je i použití pluginu Responsive Background Slideshow module for Joomla, který jsme si nechali lehce upravit, aby fungoval i pro Virtuemart a tak se na pozadí výrobku střídají obrázky přiřazené k produktu ve Virtuemartu, zatímco minigalerie na stránce produktu je vytvořená pomocí modulu Event Gallery - Event module. Jak již bylo řečeno, oproti klasickému eshopu bylo třeba vyřešit i schovávání cen a košíku pro nepřihlášené, kteří se nejdříve museli zaregistrovat a jejich účet musí být nejprve aktivován po schválení velkoprodejcem.

Screenshoty z eshopu Mowkan.com

5.00 z 5 - 1 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Vytisknout   E-mail