CS | EN

Internetové obchody, které jsme již vytvořili...

Prohlédněte si ukázky z našich nejnovějších realizací eshopů v redakčním systému Joomla! s eCommerce rozšířením Virtuemart a nechte si vytvořit vlastní internetový obchod s redakčním systémem (CMS), který si budete moci sami spravovat, aniž byste museli umět programovat nebo vědět cokoliv o HTML.

Líbí se Vám naše práce? Kontaktujte nás a nechte si udělat cenovou nabídku na své webové stránky či eshop!

Eshop se sportovním oblečením K+K Sport

Eshop K+K Sport

Internetový obchod se sportovním oblečením a vybavením K+K Sport byl původně vybudován na systému Opencart, ale pan Krupica se jej rozhodl nejen zmodernizovat na responzivní a atraktivnější design, ale také rozšířit sortiment pomocí importů XML feedů od 5 svých dodavatelů. Na importech jsme spolupracovali s dlouholetým kolegou a kamarádem - Davidem Zirhutem, kterého možná znáte díky jeho populární komponentě XML feed - ProductXport.

Eshop MyBag-MyLove

E-shop MyBag-MyLove

Eshop MyBag-MyLove.cz, který je věnován luxusnímu organizéru do kabelky stejnojmenné značky jsme realizovali poprvé v roce 2012. V lednu 2016 si prošel redesignem, a výsledkem je svěží responsivní design.

webové stránky polabene

Eshop pizzerie Polabene

Webové stránky pardubického bistra a pizzerie Polabene pro nás byly výzvou. Nejedná se o klasický eshop, ale objednávkový systém, ve kterém si zákazníci mohou navolit příchuti na pizzu, a navíc je zde rozdílná doprava podle typu objednávky.

webové stránky coffeeservis

Eshop CoffeeServis.com

Webové stránky a eshop pardubické firmy nabízející profesionální kávový catering CoffeeServis.com.

eshop mowkan.com

Eshop s nábytkem Mowkan.com

Holandský internetový obchod Mowkan.com není úplně klasický eshop, na který jste zvyklí. Liší se tím, že je to velkoobchod určený pro prodejce nábytku - ceny a objednávání je dostupné pouze registrovaným uživatelům. Zajímavá je i stránka Collectie, která není standardní kategorií eshopu Virtuemart, ale článek, na který jsme povkládali odkazy na jednotlivé produkty, které navíc mění obrázek po najetí myši.

Jsme tým ajťáků, které jejich práce baví a doufáme, že je to vidět. Milujeme redakční systémy Joomla!WordPress a eshop VirtueMart, ale pomůžeme vám i se SEO a texty pro web nebo správou sociálních sítí a PPC kampaní.

Našimi zákazníky jsou drobní živnostníci, malé a střední firmy, školy, ale i stavební firmy s milionovými obraty v České republice i v zahraničí. Baví nás pomáhat lidem plnit jejich sny, ať už jím je vlastní blog nebo prodej výrobků či služeb...


Ochrana soukromí | Mapa stránek

Slovy našich klientů

Flexibilita, rychlost a vstřícnost, to byl můj první dojem při zahájení spolupráce se StaWEBnice.

Oceňuji zejména sqělé a moderní návrhy řešení a jejich bezproblémovou implementaci na našich webech.

V současné době nám spravují 4 weby a jsme maximálně spokojeni.

Zavolejte nám

Napište nám na

Zastavte se za námi

Hojerova 1647/2, Kuřim

Napište nám
můžete ještě napsat 2000 znaků