"StaWEBnice je pro mne záchranné lano při řešení "neřešitelných" problémů. Vynikající spolupráce, spolehlivost a příjemné jednání. Na webovém blogu čerpám spoustu zajímavých informací."

"Se StaWEBnicí spolupracuji několik roků a postupně jsem u ní nechal vytvořit několik webů ke své velké spokojenosti. Oceňuji hlavně výbornou komunikaci, operativní řešeni problémů, Mohu vřele doporučit."

"Skvělý a profesionální přístup. Na všechny naše dotazy dostáváme rychlé a sofistikované odpovědi s rychlou implementací do praxe!"

"StaWEBnice nám tvořila několik webů a vždy maximální spokojenost. Vždy, když si nevíme rady, tak ochotně pomůže, takže jedině doporučuji!"

Image

"Se StaWEBnicí na věčné časy a nikdy jinak! Profesionalita, rychlost, vstřícnost. Mohu jen doporučit!!!"

"Rychlost, profesionalita, rozsáhlé spektrum slušeb, naprosto přirozené chování a maximální trpělivost i s těmi, co nerozumí všemu hned."

Napište nám také!

"Rychlost, profesionalita, rozsáhlé spektrum slušeb, naprosto přirozené chování a maximální trpělivost i s těmi, co nerozumí všemu hned."

"Lepší programátory jsem ještě nepotkal. Rychlé a profesionální jednání. Vřele doporučuji."

"StaWEBnici mohu jen doporučit. Skvělá spolupráce, rychlá domluva. Prostě NIC NENÍ NEMOŽNÉ! :)"

"StaWEBnice nám vytvořila jíž několik webů a to k naší velké spokojenosti. Máme zkušenosti i s jinými firmami, které poskytují stejné služby jako StaWEBnice. Máme tedy dobré porovnání. Vždy se s námi vše řeší bez odkladů k naší spokojenosti. Neposloucháme, že něco nejde. StaWEBnice je tvořena partou lidí pro které je práce zábava a to přináší výsledky."

"Všechna níže popsaná pochvalná slova mohu jen podepsat. Stawebnice - zejména osobou Petry Procházkové - pro nás dělala nový eshop. Vypadá skvěle a protože ho dodnes neustále vylaďujeme a posouváme dál (a že jsme si toho navymýšleli) oceňuji především její empatii, která v tomto doposud převážně mužském oboru není vždy úplně samozřejmá. Díky a doufám v dlouhou spolupráci!"