Co byste měli vědět, než se rozhodnete, jakou platformu pro svůj internetový obchod - "e-shop" použijete...

Když se rozhodujete, jaký typ eshopu je pro vás ten nejlepší, měli byste si odpovědět na několik základních otázek. Jedině tak si můžete zvolit platformu, která splní vaše očekávání a vyhnete se tomu, že za rok budete eshop předělávat na úplně jiný systém.

Chcete vlastní eshop nebo pronájem?

Pronajmout si eshop jako je Shoptet nebo Webnode se zdá jako rychlý a levný způsob jak začít prodávat zboží. Zaregistrujete se, vyberete šablonu a bez znalostí programování máte ihned eshop, do kterého si můžete začít vkládat zboží.

Má to své ALE. Takový eshop vám nepatří. Dokud platíte pravidelné částky za pronájem, můžete ho používat, ale na rozdíl od vlastních eshopů, které nabízíme my, si jej nemůžete "sbalit a odnést" kamkoliv jinam, nepřidáte si do něj libovolně funkce ani si jednoduše nezměníte jeho vzhled.

S e-shopem na vlastní platformě jako je VirtueMart, OpenCart nebo WooCommerce, máte mnohem větší svobodu - lze ho libovolně rozšiřovat o další funkce, kromě webhostingu a domény už neplatíte žádné pravidelné poplatky, při jejichž neuhrazení byste o vše přišli. Nejste omezeni ani pokud jde o výběr šablon (vzhledu eshopu) - můžete si vybrat z tisíců hotových šablon, nebo si nechat vytvořit šablonu na míru.

VirtueMart - e-shopy pro Joomla! a WordPress

VirtueMart je open source eshop pro CMS systém Joomla! Máte-li již web na redakčním systému Joomla! a nebo chcete nabušený eshop a web v jednom, je pro vás eshop VirtueMart jednou z ideálních voleb.

WooCommerce - eshop pro WordPress

Jste-li příznivci nejrozšířenějšího CMS systému na světě - WordPressu - můžeme pro vás na míru vytvořit internetový obchod na open source e-commerce řešení WooCommerce, který pohání více než 2 miliony eshopů.

OpenCart - online obchod pro WordPress

Také OpenCart patří k velmi populárním eshopovým rozšířením pro nejrozšířenější redakční systém na světě - WordPress. Aktuálně pohání více než 342 000 e-shopů po celém světě a byl přeložen do většiny jazyků.

Průměrné hodnocení: 5
Počet hodnocení: 29

Jak jste spokojeni s eshopem od StaWEBnice?