tvorba webu eshopu brno seo

www stránky Brno
tvorba eshopu Brno
seo optimalizace Brno
copywriting texty pro web Brno
 

Naše realizace webových stránek a eshopů

Webové stránky od 7 000 kč, eshopy již od 20 000 Kč!

joomlavirtuemart logoVytvoříme pro vás webové stránky a internetové obchody (eshopy), které nebudou jen na ozdobu, ale opravdu vám přivedou nové zákazníky. Ať už začínáte nebo nejste spokojeni se svými stávajícími webovými stránkami nebo eshopem, jste na správném místě! Tým StaWEBnice je připraven vám pomoci!

Vytvoříme pro vás nové webové stránky nebo upravíme vaše webové stránky či eshop za dostupnou cenu a v rozumném termínu.

Webové stránky pro začínající podnikatele

Začínáte s podnikáním, potřebujete webové stránky, aby se o vás dozvěděli potencionální zákazníci nebo eshop, kde byste mohli prodávat své zboží, ale nechcete do nich investovat desítky tisíc? Pak jste tu správně!

Zajistíme pro vás vše - webhosting, registraci domény, kompletní SEO optimalizované webové stránky včetně Google Analytics a linkbuildingu.

Optimalizace webových stránek

Máte už webové stránky nebo online obchod, ale příliš nefungují? Pomůžeme vám zoptimalizovat webové stránky z hlediska SEO optimalizace i dosáhnout zvýšení konverze webové stránky tím, že vylepšíme použitelnost vašich webových stránek.

Nelíbí se vám texty na vašem webu, nebo nejsou unikátní? Přepíšeme pro vás kompletně celé webové stránky!

Levné webové stránky

Potřebujete vytvořit webové stránky, ale nechcete do nich příliš investovat hned na začátku? Chápeme, že když začínáte s podnikáním, je třeba hlídat si výdaje. Jsme sdružení několika profesionálů zabývajících se tvorbou webových stránek. Podnikáme z domu, a tak naše náklady nejsou vysoké. Proto vám vytvoříme kvalitní, funkční a dostatečně reprezentativní webové stránky již od 7 000 Kč. A to není vše! Na rozdíl od konkurence vás naučíme spravovat si jejich obsah, takže si jednoduše budete moci přidávat novinky nebo články o vašich službách. A pokud byste si na správu webu netroufli, stačí nám poslat email nebo zatelefonovat, a my váš web aktualizujeme za vás za symbolickou částku.

Levný eshop / internetový obchod

Chcete začít prodávat zboží vlastní výroby prostřednictvím internetového obchodu (e-shopu), ale nejste si jisti, zda váš podnikatelský záměr bude mít úspěch? Je pochopitelné, že nechcete v začátcích příliš investovat do tvorby eshopu, a přitom potřebujete, aby dobře fungoval a vaši zákazníci vás našli. Eshop od nás vás nepřijde na desetitisíce jako u konkurence. Vytvoříme pro vás profesionální internetový obchod (eshop) již od 15 000 Kč. Pokud se rozhodnete, že si e-shop naplníte zbožím sami, naučíme vás, jak vkládat zboží, a nezapomínat při tom na seo optimalizaci. Chcete importovat zboží z jiného systému? Není problém! Převáděli jsme do našeho systému už i eshop o 2500 položkách zboží!

 

Návštěvnost webové stránky

Pomocí SEO optimalizace a kvalitních textů pro web docílíme toho, že se vaše webové stránky nebo eshop budou umisťovat na předních pozicích v internetových vyhledávačích a tím dokážeme i zvýšit návštěvnost webu.

Více o SEO optimalizaci »

Konverze webové stránky

Vaše webové stránky a internetový obchod (eshop) optimalizujeme z hlediska použitelnosti, abychom docílili navýšení konverze prodeje nebo jakéhokoliv jiného cíle, který si pro své webové stránky stanovíte.

Jak zvýšit konverzi stránek »

Originalita webové stránky

Důležitým faktorem pro umístění webové stránky ve výsledcích internetových vyhledávačů je unikátnost textů na webových stránkách. Vytvoříme pro vás originální a unikátní texty pro vaše webové stránky, a ochráníme je proti kopírování.

Proč potřebujete unikátní texty »

Vlastní správa webu a eshopu

Dáme Vám přístup do administrace Vašeho webu či eshopu a proškolíme Vás ve všech úkonech, které budete chtít dělat sami. Pro klienty máme přípravená výuková videa. Budeme Vám k dispozici na telefonu, kdykoliv budete potřebovat s čímkoliv poradit.

 
4.67 z 5 - 6 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!
Chcete se na něco zeptat?
1000 znaků zbývá